Rokomet: Vinarji brez derbija v Mariboru
Šport
Tipografija

Sobotni sosedski derbi med Mariborom in Jeruzalemom je žal odpadel. „Zaradi potrditve okužbe v naši članski ekipi je tekma v Mariboru v izogib širjenju virusa žal odpadla. Poleg tekme smo do nadaljnjega odpovedali tudi vse treninge. Naša ekipa bo testirana v ponedeljek zvečer in po testiranju bomo videli, ali se vračamo k treningom ali ne.

Čez vikend smo bili v pogovorih z vsemi našimi igralci, ki so nam sporočili, da se počutijo dobro in so brez kakršnih koli simptomov. Ali je dejansko tako, pa bo pokazal ponedeljkov test. Obolelemu članu želimo čimprejšnje okrevanje, ostalim pa, da ostanejo zdravi in da se čim prej vrnemo k treningom in tekmam,“ nam je stanje v ormoškem klubu v ponedeljek dopoldan opisal trener Saša Prapotnik.

V soboto, 21. novembra, bi Ormožani na Hardeku morali gostiti ekipo Ljubljane. „Če na testiranju ne bo nove okužbe, se ekipa vrača k treningom in mogoče celo v soboto ali nedeljo odigra tekmo proti Ljubljani. Žal ne v popolni sestavi, saj okuženemu igralcu karantena poteče šele naslednji teden. Do tega trenutka smo v zaostanku z dvema tekmama, in sicer proti Izoli ter Mariboru. Za zdaj še nista znana termina preloženih tekem, ampak se lahko zgodi, da bomo tekmi odigrali med tednom.

Preberite več v Štajerskem Tedniku

Najbolj brano

Tim Gajser odslej med policisti Tim Gajser odslej med policisti
Četrtek, 26 Maj 2016 13:16
Motokrosist Tim Gajser se je pridružil trideseterici slovenskih vrhunskih športnikov, ki so zaposlen...

Preberite več...

Špela Strižič Gajser – državna prvakinja v 3D-modeliranju Špela Strižič Gajser – državna prvakinja v 3D-modeliranju...
Torek, 31 Maj 2016 12:59
Sredi maja je bilo pod okriljem Zveze za tehniško kulturo Slovenije izvedeno državno tekmovanje v ko...

Preberite več...

Šestnajstletna Ptujčanka Maja Bedrač srebrna v Tbilisiju, za las ob zlato Šestnajstletna Ptujčanka Maja Bedrač srebrna v Tbilisiju, za...
Nedelja, 17 Julij 2016 19:10
Maja Bedrač (Ptuj) je zadnji dan evropskega atletskega prvenstva za mlajše mladince v Tbilisiju v sk...

Preberite več...

Slovenija danes stiska pesti za Gajserja Slovenija danes stiska pesti za Gajserja
Nedelja, 28 Avgust 2016 07:53
Novinec v najmočnejšem motokrosističnem razredu MXGP Tim Gajser letos niza neverjetne predstave. Že ...

Preberite več...

aplikacija

appstore  googleplay

radioptuj300